Konkurs mikołajkowy dla studentów

Drodzy studenci! Święty Mikołaj potrzebuje Waszej pomocy!

Bardzo Tajne Źródła poinformowały Bibliotekę PWSZ w Chełmie, że Święty Mikołaj został porwany! Święta są zagrożone! Prezentów nie będzie! Pomóżcie wskazać złodzieja! Kto pomoże schwytać złoczyńców, kto poda rysopis i imię sprawcy (sprawców) zyska sobie wdzięczność wszystkich dzieci i upominki od biblioteki! Nasi Tajni Agenci przekazali nam wskazówki, które znajdziecie poniżej.

Zachęcamy do zabawy studentów PWSZ w Chełmie. Odpowiedzi szukajcie w książkach dostępnych na stronie: https://libra.ibuk.pl/, jeżeli ktoś jeszcze nie ma kodu dostępu do IBUK-a, możne napisać e- mail lub zgłosić się osobiście po jego odbiór do biblioteki. Podpowiedzi poniżej przyporządkowane są numerom w tekście zagadki. Numery stron wg wyszukiwarki IBUK-a podane są bez nawiasów, natomiast numery stron widoczne w książkach podane są w nawiasach.

Do dzieła! Miłej zabawy!

TREŚĆ ZADANIA: zagadka mikołajkowa 2021