Informacja dotycząca pracy Biblioteki PWSZ w Chełmie w miesiącu listopadzie 2020 r.

W listopadzie Biblioteka PWSZ w Chełmie jest czynna dla Czytelników od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 15.30.

Przypominamy, że w trosce o bezpieczeństwo Czytelników i zgodnie z wytycznymi sanitarno-epidemiologicznymi nadal obowiązują zasady korzystania z Biblioteki wprowadzone w miesiącu październiku (treść dokumentu). Wejście do pomieszczeń Biblioteki zostało tymczasowo przeniesione do wejścia głównego do budynku (od strony parkingu).

Zachęcamy studentów i pracowników do korzystania z e-zasobów Biblioteki ( szczegółowe informacje o e-zasobach poniżej). Informujemy, że hasła dostępu do polecanych serwisów można uzyskać wysyłając wiadomość e-mail na adres: biblioteka@pwsz.chelm.pl

3 listopada 2020